One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Save
ta: சேமி

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
