One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Save
uk: Зберегти

en: Position
uk: Позиція

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості
