One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Save
vi: Lưu

en: Position
vi: Vị trí

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập
