One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Save
ar: حفظ

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
