One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Save
ca: Desa

en: Position
ca: Posició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
