One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Save
eu: Gorde

en: Position
eu: Kokapena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
