One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Save
fr: Enregistrer

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Accessibility
fr: Accessibilité
