One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Position
hi: स्थान

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
