One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Save
hr: Spremi

en: Position
hr: Pozicija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
