One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Save
hu: Mentés

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Entity Print
hu: Entitás kiírása
