One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Save
id: Simpan

en: Position
id: Posisi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
