One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Save
is: Vista

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
