One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Save
it: Salva

en: Position
it: Posizione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
