One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ
