One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Save
lt: Saugoti

en: Position
lt: Pozicija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
