One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Save
lv: Saglabāt

en: Position
lv: Pozīcija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
