One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: - None -
no: - Ingen -

en: Save
no: Lagre

en: Position
no: Posisjon

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre
