One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Save
nl: Opslaan

en: Position
nl: Positie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid
