One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Save
oc: Enregistrar

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
