One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Save
ro: Salvare

en: Position
ro: Poziție

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Entity Print
ro: Entitate Imprimare

en: Configure the PDF engine and defaults for PDF generation.
ro: Configurați motorul PDF și valorile implicite pentru generarea PDF.
