One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
