One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Save
tr: Kaydet

en: Position
tr: Konum

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
