One Time Password (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
fi: Olet yrittänyt käyttää vanhentunutta kertakäyttöistä kirjautumislinkkiä. Ole hyvä ja pyydä uusi linkki allaolevalla lomakkeella.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
fi: Yritit käyttää vanhentunutta tai käytettyä kertakäyttöistä kirjautumislinkkiä. Voit pyytää uuden linkin allaolevalla lomakkeella.

en: Two-Factor Authentication
fi: Kaksivaiheinen tunnistautuminen
