One Time Password (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
nl: U probeerde een eenmalige login-link te gebruiken die verlopen is. Vraag een nieuwe link aan met het onderstaande formulier.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
nl: De gebruikte eenmalige login-link is reeds eerder gebruikt, of niet meer geldig. Vraag een nieuwe link aan met het onderstaande formulier.

en: Two-Factor Authentication
nl: Twee-stapsverificatie
