OneHub (8.x-1.0-alpha10) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Settings
et: Seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Folder
et: Kaust

en: Reference
et: Viide

en: Workspace
et: Tööruum

en: Generic file
et: Tavaline fail
