OneHub (8.x-1.0-alpha11) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Folder
uk: Тека

en: Reference
uk: Посилання

en: Workspace
uk: Робоча область

en: Services
uk: Служби

en: Generic file
uk: Звичайний файл

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: Redirect URI
uk: URI переспрямування
