OneHub (8.x-1.0-alpha12) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
