OneHub (8.x-1.0-alpha16) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Settings
pt: Configurações

en: Update
pt: Atualizar

en: Folder
pt: Pasta

en: Reference
pt: Referência

en: Workspace
pt: Área de trabalho

en: Services
pt: Serviços

en: Generic file
pt: Arquivo genérico

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro durante o processamento de @operation com os argumentos: @args
