OneHub (8.x-1.0-alpha17) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Services
oc: Servicis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
