OneHub (8.x-1.0-alpha19) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Settings
da: Indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Folder
da: Mappe

en: Workspace
da: Arbejdsområde

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
