OneHub (8.x-1.0-alpha21) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Folder
hu: Mappa

en: Reference
hu: Referencia

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Authorize
hu: Felhatalmazás
