OneHub (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Generic file
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་ཡིག་ཆ
