OneHub (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Generic file
eu: Fitxategi generikoa
