OneHub (8.x-1.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Settings
gl: Axustes

en: Reference
gl: Referencia

en: Services
gl: Servizos

en: Generic file
gl: Arquivo genérico
