OneHub (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: Reference
ca: Referència

en: Workspace
ca: Espai de treball

en: Services
ca: Serveis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
