OneHub (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Update
ja: 更新

en: Reference
ja: 参照

en: Workspace
ja: ワークスペース

en: Services
ja: サービス

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Authorize
ja: 承認
