OneHub (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Folder
nl: Map

en: Reference
nl: Referentie

en: Workspace
nl: Werkruimte

en: Services
nl: Diensten

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Authorize
nl: Autoriseren
