OneHub (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Folder
lt: Katalogas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Workspace
lt: Darbalaukis

en: Services
lt: Paslaugos
