OneHub (8.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Workspace
hi: कार्यस्थान
