OneHub (8.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Update
vi: Cập nhật

en: Folder
vi: Thư mục

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
