OneHub (8.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Reference
fi: Viittaus

en: Services
fi: Palvelut

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Authorize
fi: Valtuuta
