OneHub (8.x-1.0-beta6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Folder
lv: Mape

en: Reference
lv: Atsauce

en: Workspace
lv: Darbvieta
