One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में

en: Direction
hi: दिशा
