One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Other
ar: آخر

en: Loop
ar: حلقة

en: About
ar: حول

en: Direction
ar: الاتجاه
