One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས
