One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Other
ca: Altres

en: Loop
ca: Bucle

en: About
ca: Detalls

en: Direction
ca: Direcció

en: Pagination
ca: Paginació
