One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: Direction
cs: Směr
