One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Other
cy: Arall

en: Direction
cy: Cyfeiriad
