One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Vertical
de: Vertikal

en: Other
de: Weitere

en: Loop
de: Schleife

en: About
de: Über

en: Direction
de: Richtung

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: Easing
de: Fließender Übergang

en: Keyboard
de: Tastatur

en: Update URL
de: URL aktualisieren
