One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Other
es: Otro(s)

en: Loop
es: Bucle

en: About
es: Acerca de

en: Direction
es: Dirección

en: Pagination
es: Paginación

en: Update URL
es: Actualizar URL
